Web Sayfamıza Hoş Geldiniz

Kaan Teknik

Hizmet Anlayışımız
Maksimum Müşteri Memnuniyeti.

Kaan Teknik olarak tarafımıza 7/24 çağrı bırakabilir elimizden geldiğince aynı gün servislerinizi gerçekleştirmeye çalışacağız.

Küçük ev aletlerinde dahi servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çağrınızı gerçekleştirin evinizden gelip teslim alalım.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Corona virüs tedbirleri açısından tüm hijyen kurallarına uyuyoruz.

Servis Kalitemiz ve Çalışmalarımız

Küçük ev aletlerinizi dahi kapınızdan aynı gün alıyor ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Kaan-Teknik-Atolye
Hakkımızda-Referans

Kaan Teknik olarak uzun yıllardan bu yana Ankara ve çevre ilçelerinde siz değerli müşterilerimize çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, elektirik süpürgesi, ütü, küçük ev aletleri ve kombi alanlarında montaj, tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Firmamızda verilen her hizmet Sel Teknik garantisi altındadır. Yaptığımız işe güveniyor ve 1 yıl servis ve yedek parça garantisi veriyoruz..

Servis Vizyonumuz
Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimseliğini ve kalitesiyle, ilklerin içinde yer alan lider olamanın yanı sıra her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir servis olmak.

Servis Misyonumuz
Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmak.

Servis Politikalarımız 
Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al